Prihlásenie
Nick:
Heslo:
Zapamätať prihlásenie

Registrácia | Zabudnuté heslo

Moja Reč, DJ Wich - Baby

Pridané 30.07.2012 | Za 24 hodín 0 zobrazení 723
ODOBERAJ NOVÚ HUDBU CEZ FB!
Chce to len jediný LIKE:
Gotye, Kimbra
Somebody That I Used To Know (
Sťahuj videá z youtube ako mp3

Sťahovanie MP3 nie je povolené!

Na voľnú distribúciu tejto piesne nemáme povolenie od majiteľa autorských práv.
Pieseň môžete legálne počúvať online cez našu stránku. A nemusíte nič sťahovať ani platiť :)
Môžete si túto pieseň pridať medzi obľúbené, kliknite hore nad videom na ♥.

Text skladby (Lyrics)

Top Mobilné telefóny

Delik:

Vieš, že ma od začiatku priťahuješ, keby si lavička tak sa na začiatku vyfaulujem. Viem že ťa od začiatku priťahujem, freestylujem ti do ucha, pri tom ak ho vyťahujem. Toto ešte z ďaleka nie je všetko, daj mi päť minút, pauzu, cígu. Dáme si ešte jednu. Nákupy, v klude prebehneme všetko. Musíš rátať s tým že mám v zadnom vrecku PSP-čko. Ukazuješ mi ten prst hej? Možno prišiel čas kúpiť ti naň prsteň. No najskôr potrebujem nové auto, dáme to bejby, budúci rok zarobím kopec prachov. Dnes príde Zverky s Vecom budeme hrať X-box a piť víno, budem mimo, fón som vypol. SORRY. Možno to bude trvať dva-tri dni, kým sa vyhrabem z pod tej je*nutej lavíny. Maľujem ti vrásky po čele, no pomaly v tom vieš chodiť ako mačky po streche. Naše bude fresh ako ja a ty, v súprave Rocawear, na nohách nike, moja. Nechcel som ťa znervózniť, viem občas som nemožný, snažím sa ti dať všetko, vždy. Dnes večer spravím špecialitu. Viem, čo máš rada a ty vieš, čo mám rád ja.

Supa:
Sme spolu dlhšie ak si pamätám a vydržali sme aj keď sme každý iná planéta. Aj keď s nami život mierne zametá, tak ty mi hladíš vrásky, stačí sa mi pozrieť na teba. A za tie roky je už možno na čase, aby sme si spravili naše vlastné, malé, hravé, alebo ešte trochu počkáme? Podaj mi ruku slečna, žiadam ťa o tanec. Ponad pasce a prekážky, plače a nenávisť, šťastie musí predsa prísť. Nemať ťa tak nemám nič, prešli sme veľa kríz a na svete je veľa kríz, ktoré neprajú a podrážajú, dievča ces´t la vie. Ale ty sa môžeš na mňa zavesiť a ja ťa prenesiem nad všetky maléry a bariéry. Potom mi budeš liečiť moje rany, niekde kde budeme sami, iba ja a moje moje. A keď ja nebudem mať holý dyk, tak to isté platí pre teba, pri tebe stojím vždy. Nikdy ťa nevypustím do zimy, keby to tak nie je tak to ide pekne do pi*i.

Delik:

Maľujem ti vrásky po čele, no pomaly v tom vieš chodiť ako mačky po streche. Naše bude fresh ako ja a ty, v súprave Rocawear , na nohách nike, moja. Nechcel som ťa znervózniť, viem občas som nemožný, snažím sa ti dať všetko, vždy. Sme spolu v dobrom zlom, horíme ak molotov, daj mi ruku, poď so mnou.

Komentáre:

ghobtik
Najprezeranejšie skladby TÝŽDŇA
Diskusia
Prispievatelia diskusie s podčiarknutým nickom sú správcovia stránky (admini)