Prihlásenie
Nick:
Heslo:
Zapamätať prihlásenie

Registrácia | Zabudnuté heslo

Moja Reč - Ja a ona

Pridané 30.07.2012 | Za 24 hodín 2 zobrazení 1 390
ODOBERAJ NOVÚ HUDBU CEZ FB!
Chce to len jediný LIKE:
Lana Del Rey
National Anthem
Sťahuj videá z youtube ako mp3

Sťahovanie MP3 nie je povolené!

Na voľnú distribúciu tejto piesne nemáme povolenie od majiteľa autorských práv.
Pieseň môžete legálne počúvať online cez našu stránku. A nemusíte nič sťahovať ani platiť :)
Môžete si túto pieseň pridať medzi obľúbené, kliknite hore nad videom na ♥.

Text skladby (Lyrics)

Top Mobilné telefóny

Supa
Ty vravíš, že ta nepočúvam. Ja, že primoc kecáš. Ty vravíš, že je so mnou hudba. Oukej dievča prepáč. Od rána sme v Taliansku , taniere lietajú jak kamikadze. Misie za lásku. Môj život s tebou jednoznačne visí na vlásku. A niekedy ti nerozumiem, jak keby som v Maďarsku. Môže mať to pekné dievča taký slovník nadávaš jak drevorubač HMM je to zvláštny pocit.

Ref.

Ja a ona. Neviem čo ma bude čakať doma.Ja a ona. Dievča sleduj to je skladba o nás. Ja a ona. SLečna stále je čas začať znova. Ja a ona. Ja a ona. Oukej ďalšia sloha.

Sme podarená dvojka. Náš vzťah je bez servítky. Chvíľu pohoda a za pol hodinu zas pekne v pí. Spytuješ mocne, neviem ktorý z nás je lepší MC. Povedz čo chceš a ja ti položím k nohám celý vesmír. Len ma nechaj na päť minút oddýchnuť. Z toľko kriku možno susedia volali políciu.Budeš niečo variť alebo mam niečo variť ja. Nikomu sa nechce oukej pome von platím ja. Musím si ta híčkať inak budeš zlá. Moje triky na teba už neplatia si skúsená. A neviem čo tým myslíš, toto nebol dvojzmysel. Prosím kľud, snažím sa ti iba zložiť kompliment.

Ref.

Ja a ona. Neviem čo ma bude čakať doma.Ja a ona. Dievča sleduj to je skladba o nás. Ja a ona. Slečna stále je čas začať znova. Ja a ona. Ja a ona. Oukej ďalšia sloha.

A nie vždy je to ľahké, ale vždy je to krásne. City sa menia na niečo vážne je to vášeň. Vášeň sa mení na niečo zvláštne je to oheň a ten môže spáliť dvojicu na popel. Že? Ale mi sa máme radi taký aký sme. Či? Nechceme nič meniť mi si pekne ladíme. Či? Neni problém keď budem do noci na pive. Či? Nechcem byť jak všetci ktorý platia alimenty.Preto sa snažím správať ako neúplný blázon. Naši dvaja horia láskou, nechcú meniť názor. Máš ma rada? Mám ta rád. Je to ľahké povedať. Ťažké je to udržať. Skúšame to v posteliach

Ref.

Ja a ona. Dúfam, že ma budeš čakať doma.Ja a ona. Viem, trochu som pribral ako Maradonna. Ja a ona. Ja som pripravený začať znova. Ja a ona. Ja a ona. To je láska.

Komentáre:

ghobtik
Najprezeranejšie skladby TÝŽDŇA
Diskusia
Prispievatelia diskusie s podčiarknutým nickom sú správcovia stránky (admini)