Prihlásenie
Nick:
Heslo:
Zapamätať prihlásenie

Registrácia | Zabudnuté heslo

Moja Reč, Strapo - Trocha lásky

Pridané 30.07.2012 | Za 24 hodín 1 zobrazení 741
ODOBERAJ NOVÚ HUDBU CEZ FB!
Chce to len jediný LIKE:
Lana Del Rey
Summertime Sadness
Sťahuj videá z youtube ako mp3

Sťahovanie MP3 nie je povolené!

Na voľnú distribúciu tejto piesne nemáme povolenie od majiteľa autorských práv.
Pieseň môžete legálne počúvať online cez našu stránku. A nemusíte nič sťahovať ani platiť :)
Môžete si túto pieseň pridať medzi obľúbené, kliknite hore nad videom na ♥.

Text skladby (Lyrics)

Top Mobilné telefóny

Delik:

Nechcel nič viac, on nechcel nič viac, fakt nechcel nič viac (2x)

A dlho u ňho nebola ženská a tak zobral nejaké eurá a vypadol do mesta. Neónové svetlá, ťapka na guráž, išiel vyliať svoje srdce k šľapkám a ku*vám. Nemal chuť na nič, chcel len chlastať a šukať, jeho životná cesta bola ťažká a krutá. Vstúpil do podniku, jedna bola hneď pri ňom, dala mu niečo do drinku dal si hlt a bol hneď mimo. Svet sa roztočil, smial sa na celý klub, pozeral jej do očí a na chvíľu bol celý muž. Začal byť mimo, potreboval čerstvý vzduch, pred klubom dostal cez pi*u a jeho prachy všetky fuč. Pritom nechcel nič, iba trochu lásky, byť aspoň na hoďku šťastný, umyť si tú smolu z dlani. Bohužial mal smolu, chlapci ho zmlátili trochu viac, bejzbolová pálka mu spravila z mozgu prach.

Supa:

Mal štrnásť rokov začal objavovať lásku, na ihrisku dostal radu nech vyskúša vázu. Pumpoval to do nej, zrazu začul kľúče v zámku, nestihol ho vybrať a vo dverách videl mamku.

Štyridsať ročný školník, mal zvláštne hobby. Miloval fotiť malé holky a hlavne nohy.Za telocvičňou chytil dve fajčiť a chcel vidieť kozy. Prezeral si práve fotky, keď ho došli zobrať floydi.

On mal šestnásť, ona tridsať, boli hodne mimo. Na stenách fotky jej detí, na stole víno. Nemala to pekne dávno, on to nemal ešte nikdy. Zobrala ho k sebe na noc, žiadne veľké city. A keď sa chalan spravil, išiel dole, dal tam jazyk sal a v rauši zabudol že vravela, že mala krámy. Chcel sa len umyť a opustiť ten zagrcaný byt. Zapol svetlo a v zrkadle videl krvavý ksicht.

Nechceli nič viac, nechceli nič viac, nechceli nič viac. (2x)

Strapo:

Už jak malá baba vyzerala ako princezná a jej mama si na tom zakladala, bola šialená. Česala ju hodiny jak výstavnú kobylu a namiesto rozumného otca mala gorilu. Foter chcel mať iba syna, dcéra pre ňho bola pi*a. Nechal výchovu na ženu, chcel sa vyvarovať chybám, ale žena chcela aby dcéra bola bábika, bola na ňu ešte horšia jak blondína na pudla. Prihlasovala ju na súťaže už od malička, malá si to užívala lebo bola naivná. Všetky oči na ňu, to je naša malá miss, každý pedofil ju poznal a mal o nej sny. A keď ju prvý krát pustili do školy samú, tak malá mala ružové šaty a vzadu mašľu. A bohužiaľ dopadla presne jak tušíš, skončila znásilnená a rozrezaná na kusy.

Nechcela nič viac, vážne nič viac Happy end-a (2x)

Komentáre:

ghobtik
Najprezeranejšie skladby TÝŽDŇA
Diskusia
Prispievatelia diskusie s podčiarknutým nickom sú správcovia stránky (admini)