Prihlásenie
Nick:
Heslo:
Zapamätať prihlásenie

Registrácia | Zabudnuté heslo

Moja Reč - Stalker

Pridané 29.07.2012 | Za 24 hodín 0 zobrazení 594
ODOBERAJ NOVÚ HUDBU CEZ FB!
Chce to len jediný LIKE:
Moja Reč, Zverina
Dieťa vo mne
Sťahuj videá z youtube ako mp3

Sťahovanie MP3 nie je povolené!

Na voľnú distribúciu tejto piesne nemáme povolenie od majiteľa autorských práv.
Pieseň môžete legálne počúvať online cez našu stránku. A nemusíte nič sťahovať ani platiť :)
Môžete si túto pieseň pridať medzi obľúbené, kliknite hore nad videom na ♥.

Text skladby (Lyrics)

Top Mobilné telefóny

Delik:

Písala mi na chate, no v noci, mala strašne kruté kozy. Každý chlap by bol ochotný za jej úsmev skočiť. Z mosta alebo pod vlak, píše že ma musí spoznať, že ma ľúbi na smrť a že ma túži objať. Brzdi holka, vedľa leží moja kočka. Keď zistí že si píšeme, vyhodí ma z okna. Okamžite bola offline, vravím všetko je v klude, ako som mohol tušiť že jej je*lo v jej búdke. Zohnala si moje číslo, zavolala, ja som zdvihol. Vyznala mi svoje city, okamžite som ju vypol. Volá iné číslo a ja ko*ot som zas zdvihol. Bola tam, no bola ticho, potom začalo to psycho. Idem k autu čumím, ku*va prepichnuté gumy, na prednej kapote kľúčom vyškriabané že ma ľúbi. Volám fízlom zurím, chcem sa ísť do domu ukryť, posledné čo vidím je jej úsmev a pohyb ruky „šmyk“.

Prišla si po mňa, tá bi*ch ma nenechala tak. Môj sh*t jej odpálil závit neprestala až ma dostala, čo so mnou bude neviem. To sa môže stať keď si celé noci na chate. Prišla si po mňa, tá bi*ch ma nejak omráčila nakvapkala niečo na handričku tým ma odpálila. Teraz tu sedím zviazaný a mám na hlave kuklu, to sa môže stať keď si príliš často na facebooku.

Supa:
Ona pozná každú platňu, sníva ak tvoj kok. má v zadku. Myslí na to od začiatku, odkedy ťa počula. Nad posteľou visí plagát, v zrkadle sa vidí plakať. Zmizol si jej po koncerte chcela iba fotku a, povedať ti že si u nej najviac, najviac na svete.A kvôli tej hudbe ťa v noci hľadá hľadá na nete. Tvoje rýmy znejú ak keby ich píšeš pre ňu a hlavne tie zaľúbené. Rodičia ju nájdu sedieť, každý druhý deň ak rappuje tie všetky songy. A keď sú preč tak pri nich tisne prsty medzi nohy. Pletie sa jej realita, myslí že ťa pozná. Cituje ťa pred babami, pi*i je fakt chorá. Dá si drinky potom volá ale ty si jej to položil to si nemal teraz sa hnevá je kúsok od pomsty. Počká si ťa pred barákom s toulenom v handre, odtiahne ťa do otcovej gáraže a zavre.

Teraz patríš jej, si jej sladký sen. Zarappuj jej niečo pekné a až potom dá ti jesť. Teraz patríš jej, už si navždy jej. Napíš o nej love song inak ťa na mieste zabije. Teraz patríš jej, si jej sladký sen. Zarappuj jej niečo pekné a až potom dá ti jesť. Teraz patríš jej, už si navždy jej. Napíš o nej love song inak ťa na mieste zabije.

Komentáre:

ghobtik
Najprezeranejšie skladby TÝŽDŇA
Diskusia
Prispievatelia diskusie s podčiarknutým nickom sú správcovia stránky (admini)