Prihlásenie
Nick:
Heslo:
Zapamätať prihlásenie

Registrácia | Zabudnuté heslo
Diskusia
Prispievatelia diskusie s podčiarknutým nickom sú správcovia stránky (admini)
Návštevnosť
Staňte sa fanúšikom
Novinky na MP3databaza.com
22.1.2012
Mobilná verzia

Spustile sme mobilnú verziu MP3databaza.com. Odteraz si môžete hudbu jednoducho sťahovať priamo cez mobil. Vyskúšajte ju už teraz! Zoberte mobil, zapnite wi-fi, zadajte do prehliadača www.mp3databaza.com a sťahujte..


16.5.2011
MP3databaza.com má 2 roky

Práve dnes sú presne dva roky od spustenia projektu MP3databaza.com.. Počas týchto 2 rokov sme prešli veľkým vývojom. Počas celej 2-ročnej prevádzky sme mali 2 systémy (php-fusion, ten súčasný), 2-krát sme redizajnovali a boli sme umiestnený na dvoch serveroch.. Ponuka portálu sa za posledný rok rozšírila o unikátne služby ako Hudba z Paneláku alebo sťahovanie z YouTube v MP3. Na jeseň sme organizovali súťaž Moja Najobľúbenejšia skladba (víťazná skladba za rok 2010: Bruno Mars - Just The Way You Are). Z hľadiska návštevnosti, sa najväčší vývoj zaznamenal v druhej polovici roka 2010 a v marci 2011.. V súčasosti máme na portáli viac ako 5 000 skladieb, viac ako 9 300 užívateľov a asi 7 500 fanúšikov na oficálnej Facebook fan stránke.. Dúfame, že takto o rok pri príležitosti 3. narodenín nás bude na stránke minimálne 3-krát toľko ako teraz. Do tretice všetko dobré ;)


19.4.2011
O funkčnosti skladby Vás budeme informovať

Spustili sme novú funkciu, ktorá Vás bude informovať na e-mail ako náhle bude Vami nahlásená skladba opravená. Treba len pri nahlásení nefunkčnej skladby uviesť Váš e-mail - na tento bude informácia zaslaná! Upozornenie nie je povinné..


7.3.2011
Nový server

Od 7.3.2011 sme prešli na nový server, ktorý zaručí lepšiu prevádzku aj v pri väčšej záťaži. Na stránke môžete spozorovať chyby v diakritike - tie hláste na admin@mp3databaza.com!


20.11.2010
Sťahovanie z YouTube

Spustili sme pre Vás sťahovanie videí z YouTube vo formáte mp4. Okrem toho je možné videá zmeniť (prekonvertovať) na mp3ku, ktorú si môžete stiahnuť. ZAČAŤ >>


17.10.2010
Súťaž Najobľúbenejšia skladba - Registrácia

MP3databaza.com spustila novú súťaž, v ktorej návštevníci rozhodujú o Najobľúbenejšej skladbe (viac info).. Od dnes prebieha tzv. Kasting, v ktorom registrujete Vaše obľúbené skladby. O tieto skladby sa bude neskôr hlasovať až sa určí víťaz!


29.8.2010
Nový dizajn

MP3databaza.com sa obliekla do nového šatu! Okrem nového dizajnu sa tu môžete stretnúť aj s inými novinkami či vylepšeniami! Medzi novinky nepochobne patria rádiá, ktoré sa delia na slovenské a internetové! Postupom času chceme pridávať ďalšie rádiá aj z Českej republiky. Ďalšou novinkou je sekcia Hudba zo seriálu Panelák. Do tejto sekcie budeme pravidelne pridávať skladby, ktoré boli použité v seriáli. Snažili sme sa portál čo najviac zkomfortniť a vylepšili sme rôzne sekcie napr. sťahovanie, prihlasovanie či editácia profilu.. Okrem spomenutých inovácií sme začali spolupracovať s fanúšikovským blogom najväčšej show tejto jesene Česko Slovensko Má Talent alebo blogom seriálu Panelák.


3.6.2010
Pridaný celý album IMT SMILE - Odysea Dva

Pridali sme všetky skladby z nového albumu IMT Smile - Odysea dva..


1.6.2010
Tisíc užívateľov

Dnes sa na náš portál zaregistroval v poradí tisíci užívateľ! Bol to užívateľ s nickom dadushkaaa


16.5.2010
Narodeniny

Dnes má MP3databaza.com 1 rok od oficiálneho spustenia. Ďakujeme Vám za prejavenú priazeň a o rok aby nás tu bolo ešte viac ;)


10.3.2010
Bodovanie

Pridali sme novú funkciu bodovanie. Každý užívateľ bude odmeňovaný bodmi za pridávanie skladieb, textom poprípade aj za iné činnosti.


8.3.2010
Prehrávanie v novom okne

Od dnes si môžete prehrávač spustiť v novom malom okne. Nové okno si otvoríte kliknutím na ikonku "OTVORIŤ PREHRÁVAČ V NOVOM OKNE" pod prehrávaním na stránke zo skladbou..


8.3.2010
Nová verzia

Otvorenie novej verzie portálu MP3databaza.com